WACKER'İN BÖLGEDEKİ FAALİYETLERİ HAKKINDA - WACKER Turkey


WACKER'İN BÖLGEDEKİ FAALİYETLERİ HAKKINDA

WACKER, Türkiye ve komşu ülkelerindeki faaliyetlerine 1993 yılında başlamıştır. Hızla gelişen bu bölge, o zamandan beri odak noktasında olmuştur. Bugün itibariyle birçok farklı sektörden müşterilerimiz, yüksek kaliteli ve özel tasarlanmış çözümlerimizi işletmelerinin başarısı için kullanmaktadır.

Yüksek kaliteli ürünler ve çözümler

Katma değeri en yüksek ürünlerimiz arasında inşaat, tekstil ve silikon kauçuk sektörlerinde kullanılan ELASTOSIL® silikon kauçuk, SILRES® silikon reçinesi, VINNAPAS® tozlar, POLYVIOL® polivinil asetat ve VINNAPAS® vinil asetat kopolimerleri yer almaktadır.

Teknik hizmetler ve bilgi aktarımı

Ortağınız olarak, Teknik Merkezlerimiz ve Laboratuvarlarımız aracılığıyla kapsamlı teknik hizmetler sunmaktayız. WACKER AKADEMİ'de sağlanan özel eğitimler aracılığıyla uzun bir süredir dünyanın dört bir yanındaki faaliyetlerimizden elde ettiğimiz tecrübeden faydalanabilirsiniz.

Hemen yanınızda yerel uzmanlık

İşletmenize hedeflerine ulaşabilmesi yönünde destek olmak amacıyla hemen yanınızdayız. İstanbul ofisimiz ve geniş distribütör ağımız ile faaliyet gösterdiğiniz pazar ve ihtiyaçlarınız hakkında bilgi sahibi yerel uzmanlarımız aracılığıyla, hemen yanınızda hizmetler sağlamaktayız.

Nasıl Satın Alabilirim?

loading dock

Her zaman hizmetinizdeyiz: tüm dünyada ve çok yakınınızda – veya çevrimiçi mağazamızda!

Daha Fazla Bilgi

Daha fazla bilgi edinmek için, www.wacker.com adresindeki uluslararası web sitemizi ziyaret edin.

WACKER - CREATING TOMORROW'S SOLUTIONS

WACKER faaliyetlerini küresel düzlemde yürüten bir şirkettir. WACKER’in uluslararası faaliyetlerine ilişkin bilgilere, WACKER Global İnternet Sitesi’nden (Almanca, İngilizce ve Çince dillerinde) ulaşabilirsiniz.

WACKER Global İnternet Sitesi