İYİ BİR ÇÖZÜM - WACKER Turkey


İYİ BİR ÇÖZÜM

Piyasada bulunan çoğu kağıt ve ambalajlama bağlayıcıları, kimyasal yollarla petrol ürünlerinden elde edildiği için, ham madde tedariği şartları kolayca değişebilmektedir. Bu da öngörülemez fiyat dalgalanmalarına yol açtığından, fiyat odakları sektörler için giderek büyüyen bir probleme dönüşmektedir. Bu noktada, yüksek kaliteyi ve çok yönlülüğü güvenilir maliyet etkinliği ile bir arada sunan vinil asetat etilen kopolimer (VAE) dispersiyonları iyi bir çözümdür.

Kalitenin Çok Yönlülükle Buluşması

VINNAPAS® vinil asetat etilen (VAE) kopolimer dispersiyonları, geniş yelpazede kağıt ve karton uygulamaları için avantajlar sağlar:

  • Etilen içeriği üzerinde Tg ayarlanabilirliği
  • Selülozlu alt tabakalara iyi bağlanma yapışması
  • Sulu ve sıcak eriyen adeziflere mükemmel bağlanma kabiliyeti
  • Doğal opaklık
  • Mükemmel UV stabilitesi (sararma direnci)
  • Boyama sırasında kabarma direncinin üzerinde olumlu etki gösteren daha açık çapta kaplamaya olanak sağlaması

AYRINTILARIYLA VAE

VAE'nin ardındaki teknoloji ve uygulama seçenekleri, tarihi ve piyasası ve VAE’nin sunduğu mega trendleri, web sitemizin İngilizce sayfalarında ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz.

BİZİMLE TEMASA GEÇİN

VAE KOPOLİMERLERİNİN ÖZELLİKLERİ

“VINNAPAS® DISPERSIYON DÜNYASI” INTERNET UYGULAMASI

Bu uygulama, HTML5 teknolojisi tabanlı çalışmaktadır. Açmak için, yeni nesil tarayıcısı gerekmektedir (çözünürlük en az 1024 x 800 px olmalıdır):

- Chrome

- Safari

- Firefox (kısıtlamalarla)

- Internet Explorer 9 (kısıtlamalarla)

Bu sayfalar en iyi ikinci nesil veya üstü iPad'lerde görüntülenmektedir. Görüntülemek için, indirilen uygulamayı ana ekranınızda "sık kullananlar" arasında kaydedin. Parmağınızla dokunarak çalıştırın

WACKER - CREATING TOMORROW'S SOLUTIONS

WACKER faaliyetlerini küresel düzlemde yürüten bir şirkettir. WACKER’in uluslararası faaliyetlerine ilişkin bilgilere, WACKER Global İnternet Sitesi’nden (Almanca, İngilizce ve Çince dillerinde) ulaşabilirsiniz.

WACKER Global İnternet Sitesi