Pazarlar - WACKER Turkey


Pazarlar

WACKER ürünleri çok sayıda endüstriye hizmet verir. Bu sayede, geniş bir uygulama yelpazesi için pazar odaklı çözümler sunmaktayız.

Yapıştırıcılar ve Sızdırmazlık Elemanları

Yapıştırıcılar ve sızdırmazlık elemanları pek çok temel endüstride hayati öneme sahiptir. Uygulamaları kağıttan ambalaja, ahşap ve zemin yapıştırıcılarından rüzgar enerjisine ve otomotiv sektörüne kadar uzanır. WACKER bu sektörler için yenilikçi ürünler ve teknolojiler sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz olarak karşılayacak şekilde uyarlanmış, yüksek kalitede ve çevreyle uyumlu yapıştırıcıları ve sızdırmazlık maddelerini ekonomik bir şekilde üretebilmesine olanak sağlar.

Otomotiv ve Ulaşım

Otomobil ve kamyonlarda, gerek araç için de gerekse motor bölümlerinde: WACKER ürünleri otomotiv sektörü için hayati önem taşır. Gelecekte de bu önemi taşımaya devam edecektir. Hepsinden önemlisi, WACKER hibrit motorlar için silikon reçineler ve enerji tasarruflu hafif araba gövdelerinin üretilmesi için yardımcı ürünler geliştirmiştir. Bu tür ürünler yarının hareketliliğinin bugünden hayata geçmesini temsil eder.

Kimya Endüstrisi

WACKER tüm endüstri dallarındaki ürün ve süreçlerin optimize edilmesini sağlayan, kapsamlı bir kimyasal madde portföyü sunar – hem de rakipsiz bir fiyat/performans oranıyla.

Kaplamalar ve Boyalar

Boyalar ve yüzey kaplamalarında iki nokta önemlidir: görünüş ve işlev. Yenilikçi silikon esaslı katkı maddelerimiz ve yüksek performanslı polimer bağlayıcılarımız her iki kriteri de karşılamaktadır. Bunlar boyalara ve alçılara hidrofobiklik, yapışma ve esneklik gibi temel işlevler kazandırırken, işleme kolaylığı ve kirlenmeye karşı direnç özelliği de sağlarlar. Bu son ürünün performansını ve dayanıklılığını artırır.

Kompozitler

Üstün özelliklerinden dolayı, kompozitler neredeyse tüm endüstrilerde kullanılmaktadır. WACKER, müşterilerinin bireysel ihtiyaçlarına uyarlanmış, büyük ölçüde özelleşmiş katkı maddeleri ve deneyim birikimi sunmaktadır.

Tüketici Bakım Ürünleri

Kağıt mendilin, ev ve kişisel bakım ürünlerinin hepsinin bir ortak noktası vardır: ticari başarıları doğru katkı maddelerinin kullanılmasına bağlıdır. WACKER size geniş bir yelpazede uygun silikonlar, silikalar ve siklodekstrinler sunar.

Yapı

İster mevcut varlıklarınızı korumak, ister yenilerini yaratmak istiyor olun: WACKER yapı endüstrisine yalıtım, koruma, yapışma, sızdırmazlık ve dekoratif finişler ana başlıklarında dünya lideri çözümler sunar. Polimer bağlayıcılarda global pazar lideri ve dünyanın başlıca silikon üreticilerinden biri olarak, polimer ve silikon kimyasında olağanüstü deneyim avantajı ile, geniş bir yelpazedeki teknik, iklime bağlı ve bölgesel talepleri de optimal şekilde karşılayabiliyoruz.

Elastomerler ve Plastikler

Silikon elastomerler, katkı maddeleri ve yardımcı işlem malzemeleri geniş bir yelpazedeki uygulamalar için uyarlanmış çözümler sunulmasına imkan tanır.

Enerji, Elektrik ve Elektronik

Enerji ve elektrik mühendisliği sektörleri gibi büyüyen pazarların gelecek için uygun optimize edilmiş işlemlere ve ürünlere ihtiyacı vardır. WACKER, on yıllardır, zamanla sınanmış çözümler ile ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Gıda

WACKER'in yüksek kalitedeki hammaddeleri, katkı maddeleri ve teknik çözümleri gıda maddelerinin kalitesini artırmaktadır ve üretim proseslerini optimize etmektedir. Müşterilerimize siklodekstrinler, sistein, polivinil asetatlar, pirojenik silika ve silikon emülsiyonlarını içeren geniş bir ürün portföyü sunmaktayız.

Yaşam Bilimleri

WACKER'in öncü araştırma ve teknoloji uzmanlığı size ihtiyacınıza göre uyarlanmış ürünler ve kapsamlı teknik destek olarak yansır.

Kağıt, Film ve NİP

Kağıt ve kağıt hamuru endüstrisindeki ürün ve proses talepleri ekonomi ve ekoloji tarafından tanımlamaktadır. WACKER çözüme yönelik stratejileri ile bu alanda size yardımcı olabilir.

Yenilenebilir Enerjiler

Şirketler, sürdürülebilir teknolojiler geliştirmek konusunda özel bir sorumluluk taşır. WACKER, güneş hücreleri için polisilikon üretimininin öncülerindendir ve modern rüzgar enerjisi, güneş enerjisi ve fotovoltaik uygulamalarında, enerji iletim ve dağıtım sektöründe kullanılan yüksek kaliteli ürünlerde pazar lideridir. Kalite ve uzmanlık, büyümekte olan bu pazarları şekillendirmekte ve müşterilerimizin uzun vadede rekabet gücünü garanti altına almaktadır.

Tekstil, Deri ve Elyaf

Bir bütün olarak tekstil proses zinciri ve kumaşlar, bireyselliğe, işlevselliğe ve maliyet etkinliğine odaklıdır. Size özgün ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış çözümler ve hizmetler sunuyoruz.

Ürünler ve Pazarlar

WACKER, son derece gelişmiş özel kimyasallar üretir ve satar. Eksiksiz ürün portföyümüzü, wacker.com sitesindeki ürün portalımızda bulabilirsiniz.

Nasıl Satın Alabilirim?

loading dock

Her zaman hizmetinizdeyiz: tüm dünyada ve çok yakınınızda – veya çevrimiçi mağazamızda!

WACKER - CREATING TOMORROW'S SOLUTIONS

WACKER faaliyetlerini küresel düzlemde yürüten bir şirkettir. WACKER’in uluslararası faaliyetlerine ilişkin bilgilere, WACKER Global İnternet Sitesi’nden (Almanca, İngilizce ve Çince dillerinde) ulaşabilirsiniz.

WACKER Global İnternet Sitesi